Sortiment

Aktuality/Akcie » Ako používať solenoidné ventily

Ako používat solenoidné ventily

Uľahčenie efektívneho prístupu

Táto príručka bola zostavená na pomoc pri inštalácii kompaktných a vysokovýkonných solenoidných ventilov a odstraňovaní porúch v systémoch so solenoidnými ventilami. Obsahuje prehľad solenoidných ventilov s rozmermi k uľahčeniu dimenzovania týchto ventilov v nových inštaláciách a pri modernizácii existujúcich zariadení.

Kompaktná rada má malé rozmery pre reguláciu prietoku v aplikáciách s obmedzeným priestorom. Vysokovýkonná rada prestavuje odolný a univerzálny sortiment ventilov pre reguláciu prietoku v priemyselných aplikáciách a v topných a sanitárnych systémoch.

Tento manuál popisuje iba mosadzné solenoidné ventily.

Ak potrebujete pomôct s výberom solenoidného ventilu, navštívte on-line nástroj pre výber solenoidného ventilu:

Selektor solenoidného ventila

Telá solenoidných ventilov a elektrické cievky Danfoss sú za normálnych okolností dodávané samostatne a následne na to sú kombinované. Montujú sa rýchlo a jednoducho bez použitia nástrojov. To poskytuje optimálnu pružnosť a dostupnosť produktov. Ak je nutné vymenit cievku, môže sa tak stat bez zastavenia alebo vypustenia celého systému. Solenoidné ventily sú v prípade potreby rovnako k dospozícii ako zmontované kompletné jednotky.

Kompletný návod ako používať solenoidný ventil si môžete stiahnuť tu.

solenoidny-ventil.jpg