Sortiment

O nás » Profil

Get the Flash Player to see this rotator.

Profil

Spoločnosť MARTEL ENERGO, slovenský dodávateľ meracej a regulačnej techniky, bola založená v roku 2010 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť pôsobí ako veľkoobchod a maloobchod a jej hlavným cieľom je komplexná dodávka meracej a regulačnej techniky pri zachovaní kvality, rýchlosti a spoľahlivosti ponúkaných komponentov. Spokojnosť našich klientov je pre nás tím najvyšším cieľom a podmienkou ďalšieho dynamického rozvoja firmy.

Špecializácia na dodávky procesnej inštrumentácie

MARTEL ENERGO sa špecializuje na dodávky procesnej inštrumentácie pre všetky odbory merania a regulácie a to výrobky z produkcie domácich i zahraničných firiem. Dodávame na trh len vysoko kvalitné produkty, ktoré obstoja i v náročných podmienkach priemyselných prevádzok a to vďaka výberu obchodných partnerov, výrobcov.

Zabezpečujeme dodávky:

snímačov a prístrojov pre meranie a reguláciu teploty,tlaku, prietoku, tepla, hladiny, prevodníky, napájacie zdroje, armatúry, servopohony, vodomery, indukčné snímače, regulačné, havarijné, uzatváracie a zmiešavacie ventily, klapky, elektromagnetické ventily, prístroje pre prevádzkovú analýzu, detektory plynu, snímače vlhkosti, frekvenčné meniče, teplomery, tlakomery, termostaty, presostaty, zapisovacie, ukazovacie a regulačné prístroje, multimetre, skúšačky, osciloskopy, relé, topné telesá, kompenzačné vedenia, rozvádzačové prístroje, termovízny systém.

Kompletizácia a logistika dodávok

MARTEL ENERGO Vám ponúka možnosť nákupu a dodávky kompletného sortimentu procesnej inštrumentácie v oblasti merania a regulácie „pod jednou strechou“, to znamená, že už nemusíte zhánať jednotlivé komponenty u rôznych dodávateľov, ale všetko môže objednať od nás v rámci jednej dodávky s garanciou vzájomnej bezproblémovej kompatibility dodávaných produktov. Snažíme sa tiež zaistiť štandardný sortiment v dostatočnom množstve, aby bol kedykoľvek pripravený k okamžitému odberu.

Optimalizácia riešení pre zákazníka a poradenstvo

MARTEL ENERGO má snahu vždy ponúknuť zákazníkovi optimálne riešenie z hľadiska jeho technických i ekonomických požiadaviek. Široká ponuka prístrojov dáva možnosť výberu od jednoduchších ekonomicky výhodnejších riešení až po dodávky vysokokvalitnej meracej a regulačnej techniky. Dodávame tiež produkty do Ex –prostredia a prístroje pre jadrové elektrárne.

Flexibilita, rýchlosť, obchodné podmienky

Naši obchodno-technický pracovníci vyriešia Vaše požiadavky pružne a rýchlo v primeraných cenách. Pre stálych zákazníkov ponúkame možnosť obchodných zliav a benefitov.